Таг : Џејсон Момоа

Забава МАГАЗИН

Џејсон Момоа во тесна маичка на Златните глобуси

Правилата се тука за да бидат прекршани, исто како што Џејсон Момоа докажа пјавувајќи се на доделувањаа на Златните глобуси во аутфит кој е комплетно...
Забава МАГАЗИН

Џејсон Момоа и Лиза Бонет: љубовна приказна како од романите

user2
Животот некогаш ги мести работите сосема неочекувано. Љубовната приказна на згодниот Џејсон Момоа и поранешната сопруга на Лени Кравиц, актерката Лиза Бонет е доказ за...