Таг : Џенифер Анистон

Забава МАГАЗИН

Харви Вајнштајн ја критикувал Џенифер Анистон

Харви Вајнштајн е хиливудски продуцент кој во текот на три децении малтретирал и сексуално напаѓал десетици, можеби и стотици жени, а му се судеше само...
Забава МАГАЗИН

Познати дами кои одлучиле дека нема да имаат деца

Опра Винфри, Џенифер Анистон и Елен Деџенерис се само некои од познатите дами кои се олучиле да немаат деца и се посветиле на професионалната кариера....
Забава

Џенифер Анистон потврди: „Пријатели“ се враќаат (ФОТО)

Влатко Зорба
„Пријатели“ и официјално се враќаат на малите екрани за специјално обединување. Гласини се ширеа во последниов период околу тоа дека познатиот ситком – кој заврши...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Анистон и Кортни Кокс ги збунија обожавателите

Елена Даскалова
Џенифер Анистон неодамна го прослави 51-от роденден, а ѝ го честитаа многу од нејзините популарни колеги и помалку популарни обожаватели. Меѓу нив беше и Кортни...
Забава МАГАЗИН

Кортни Кокс и Џенифер Анистон како близначки

Кристина Денесовска
Како би и посакала среќен роденден, Кортни Кокс на својот Инстаграм профил објави фотографија со Џенифер Анистон. Иако овие две познати пријателки често се фотографираат...
Забава МАГАЗИН

Анистон не го повикала Бред на роденденската забава

Кристина Денесовска
Во вторникот Џенифер Анистон го прослави 51 роденден, но на прославата не го повикала Бред Пит. Додека сите зборуваат за нивното смирување, актерката се забавува...
Забава МАГАЗИН

Ни Џенифер Анистон не му била верна на Бред Пит!?

Елена Даскалова
Од моментот кога го отвори својот профил на Инстаграм, па до денес, јавноста е сè позаинтересирана за Џенифер Анистон и нејзиниот приватен живот, особено откако...
Забава МАГАЗИН

Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Кристина Денесовска
Холивудската ѕвезда, една од омилените актерки, Џенифер Анистон, вчера наполни 51 година. Актерката која го негува природниот изглед, долго време е едно од омилените лице...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Анистон по 15 години призна како се чувствувала кога дознала за Бред и Анџелина

Елена Даскалова
За Бред Пит и Џенифер Анистон можеше да се каже дека изгледаа како пар кој засекогаш ќе остане заедно, чија љубов беше пример за здрава...
Забава МАГАЗИН

Животните навики на Џенифер Анистон

Џенифер Анистон е една од најуспешните актерки во Холивуд која заработива милиони, но она што многу жени и завидуваат е нејзиниот соврше изглед. Иако наполни...