Таг : Џенифер Лопез

Забава

Без шминка, без фризура: Вака изгледа Џеј Ло кога ќе се разбуди (ФОТО)

Влатко Зорба
Џенифер Лопез е една од јавните личности која нема проблем да објавува фотографии кога не е средена. Џеј Ло објави фотографија на своите профили на...
МАГАЗИН

Џенифер Лопез позираше во црна кожна долна облека

Stefanija Kuzmanovska
Пејачката Џенифер Лопез во голема мера се подготвува за премиерата на нејзиниот нов филм, работи на нови песни, но и гостува на разни телевизиски емисии,...
Забава

Ултра-кратот минич, блескави чизми, приватен авион… Вака Џенифер Лопез заминува на одмор

Stefanija Kuzmanovska
Пејачката Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез заминаа на семеен одмор со децата и нивните кучиња, а папараците ги фатиле како се качуваат во...
Забава МАГАЗИН

Почина поранешно момче на Џенифер Лопез

Поранешното момче на Џенифер Лопез, Дејвид Круз, починал на 51-годишна возраст, пренесува ТМЗ. Тие биле во врска во средношколските денови, односно кога Џенифер имала 15,...
МАГАЗИН Стил

Лопез ги воодушеви фановите со видео од зад сцената на ревијата на Версаче

Еден од најголемите модни моменти во 2019 година, секако беше затворањето на ревијата на модната куќа Версаче во септември, кога Џенифер Лопез прошета по пистата...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез: Селена беше мојата инспирација

Елена Даскалова
Пред 25 години беше убиена големата латино-ѕвезда Селена, а пред 23 години, Џеј Ло сними филм во кој ја екранизираше својата омилена пејачка. Познатата пејачка...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ја откри дневната рутина во самоизолација

Пејачката и актерка, Џенифер Лопез, сериозно ја сфаќа сериозноста на моменталната ситуација, па времето го поминува во својот дом со семејството. Но, дури ни самоизолацијата...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ги налути фановите

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил се пофали со нова фотографија на која позира во боди. И додека некои фанови го бараат...