Таг : Џим Кери

Забава МАГАЗИН

Џим Кери ја раскина врската со Џинџер Гонзага

user2
Комичарот и неговата колешка актерка ја започнаа врската додека ја снимаа серијата „Шегување“, каде глумеа љубовна двојка, но според нивни близок пријател пред еден месец...