Таг : Екранизација

Забава МАГАЗИН

Објавен трејлерот за „Повикот на дивината“

Студиото „20th Century Fox“ го објави првиот трејлер за филмот „Повикот на дивината“ што ја претставува најновата екранизација за истоимениот роман од Џек Лондон. Од...