Таг : еротика

Забава МАГАЗИН

Моќен и сензуален настап: Уметничко лизгање полно со страсти (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Викторија Синицина и Никита Караспалов се еден од најдобрите парови во уметничко лизгање во светот. На годинашниот Светски куп во Кина тие освоија гран-при, иако...
Забава МАГАЗИН

Еротскиот кабинет на кралицата Катерина Велика

user2
Катерина Велика е една од историските личности чиј живот и политичка моќ честопати биле причина за големи скандали. Таа има репутација покровител на уметноста, литературата и образованието,...