Таг : ешли грејам

Забава МАГАЗИН

Ешли Грејам објави фотографија од самото породување

Плус сајз моделот Ешли Грејам ужива во своите родителски обврски, но и не ги заборава сите оние болни моменти од бременоста, породувањето, но и закрепнувањето....
Забава МАГАЗИН

Ешли Грејам храбро ги покажа стриите по бременоста (ФОТО)

Елена Даскалова
Неодамна Ешли Грејам одлучи јавно да прозбори за реалната состојба низ која поминуваат жените кои неодамна се породиле. Освен грижата за бебето, таа се осврна...
Забава МАГАЗИН

Ешли Грејам покажа како навистина изгледаат жените по породувањето

Елена Даскалова
Ешли Грејам, која важи за најпопуларен плус-сајз модел во светот, неодамна се породи и стана мајка на син. Таа со своите објави на Инстаграм постојано...
Забава МАГАЗИН

Ешли Грејам ја објави првата фотографија од синчето

Плус сајз манекенката Ешли Грејам пред повеќе од две недели го роди своето прво дете. Нејзиниот сопруг, Џастин Ервин и Ешли станаа родители на синот...
Забава МАГАЗИН

Ешли Грејам откри колку килограми покачила за време на бременоста

Елена Даскалова
Најпопуларната плус-сајз манекенка Ешли Грејам во август ја потврди бременоста и оттогаш редовно ги документира промените што се случуваат на нејзиното тело. „Се здебелив 22...