Таг : Фелисити хафман

Забава МАГАЗИН

Фелисити Хафман започнува движење за поддршка на затвореничките

Елена Даскалова
Актерката Фелисити Хафман помина 11 денови во федерален затвор, но тоа време било сосема доволно за да ѝ ги отвори очите за условите во кои...
Забава МАГАЗИН

Фелисити Хафман излезе порано од затвор

user2
Ѕвездата од „Очајни домаќинки“ излезе од затвор откако отслужи 11 од предвидените 14 денови, откако призна дека учествувала во измама со државните тестови за прием...
Забава МАГАЗИН

„Очајната домаќинка“ фотографирана во затворска униформа (ФОТО)

user2
Американската актерка Фелисити Хафман ја прими првата посета во затворот во Калифорнија, каде отслужува казна за измама на државните тестови за прием на студии. Актерката...
Забава МАГАЗИН

Фелисити Хафман доби затворска казна за универзитетскиот скандал

user2
Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ во вторник ќе замине во затвор каде ќе отслужи 14 дневна затворска казна за учество во скандалот со Американскиот универзитет....