Таг : Грчева

Политика

Никој од големите партии не посакува една изборна единица, смета Грчева

Влатко Зорба
„Никој од големите партии не посакува една изборна единица, поготово не отворени листи“, изјави Солза Грчева во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија. Си ги...