Таг : ХБО

Забава

НВО ќе прави серија по „Паразит“

Влатко Зорба
Невидениот успех на првиот филм од Јужна Кореја, кој доби „Оскар“ за најдобра филмска продукција е вест број 1 во Холивуд. Но, сега други информации...