Таг : Хелиодром

Забава

Бекамови купиле стан од 24 милиони долари, дури имаат и хелиодром

Влатко Зорба
Славната двојка Дејвид и Викторија Бекам, се главна тема во медиумите деновиве, а сето тоа заради информациите за сериозното купување на недвижен имот, што излегоа...