Таг : Хумелс

Фудбал

Милер и Хумелс на проширениот список за ОИ во Токио

Влатко Зорба
И покрај тоа што испаднаа од сметките на Германија минатата година, поранешните светски шампиони во Бундестимот, Матс Хумелс и Томас Милер се изненадувачки кандидати за...