Таг : Иџе

Авто/мото

Филипче доби подарок од Иџе и посака што побрзо да заврши пандемијата

Македонскиот автомобилист, Игор Стефановски – Иџе, денеска возеше низ празните улици на Скопје за време на полицискиот час во знак на поддршка на сите здравствени...