Таг : Ијана Мејведер

МАГАЗИН

На ќерката на Мејведер и се заканува казна затвор од 99 години

Влатко Зорба
Еден од најдобрите боксери на светот, Флојд Мејведер во последно време имаше многу приватни проблеми. По смртта на мајката на неговите три деца и чичкото,...