Таг : исчезната

Хроника

Пронајдена жената која беше пријавена за исчезната

Берта Китинска
Вчера полициски службеници од полициска станица Кисела Вода ја пронашле Н.П.(51) од Скопје, за која на 02.02.2020 во 19:30 часот било пријавено дека се оддалечила...
Хроника

Жена од Кисела Вода се оддалечила од домот и не се вратила

Берта Китинска
На 02.02 годинава 19:30 часот во полициската станица Кисела Вода, П.Н.(21) од Скопје пријавила дека домот се оддалечила нејзината мајка П.Н.(51) од Скопје. Се преземаат...