Таг : исповед

Забава МАГАЗИН

Тајчи најавува автобиографска книга во која отворено ќе зборува за минатото

Хрватската пејачка Татјана Матејаш Тајчи најавува книга во која ќе пишува за своите искуства со естрадата, депресијата, негативните животни ситуации, но и како успеала да...
Забава МАГАЗИН

Џенифер отворено: Чувствувам како го губам допирот со реалноста

Елена Даскалова
Џенифер Анистон често е тема во медиумите, кога поради нејзината работа, кога поради профилот на Инстаграм, но и кога открива детали од својот приватен живот....
Забава МАГАЗИН

Ќерката на популарниот актер ја сподели својата тешка животна приказна

user2
Ќерката на популарниот Јуан Мекгрегор ја сподели својата тешка животна приказна. Таа признала дека во минатото била силувана, абортирала, се борела со зависност, како и...