Таг : Јавен сервис

Регион

РТС не го пренесува протестот пред српското собрание

Влатко Зорба
Додека илјадници граѓани на Белград протестираат пред Националното собрание, Јавниот сервис (РТС) емитува акционен филм со Џеки Чан во главната улога на својата прва програма....