Таг : Јелани Марај

Забава МАГАЗИН

Братот на Ники Минаж осуден на 25 години затвор

Братот на раперката Ники Минаж, Јелани Марај, осуден е на казна затвор од 25 години поради силување на малолетна девојка. Се работи за неговата поќерка...