Таг : Капетан Америка

Забава МАГАЗИН

Актерката од „Капетан Америка“ ја заклала мајка си, поводот непознат

Елена Даскалова
Актерката Моли Фицџералд (38) е уапсена на 31 декември, откако полицијата открила дека со нож ја избодела нејзината мајка. Инцидентот се случил на 20 декември...