Таг : Кели Смит

Забава МАГАЗИН

Пензионираниот Пирс Бронсан на романтично патување во Европа

Влатко Зорба
Холивудската актерска жива легенда, Пирс Броснан, моментално е на патување низ Европа, а по Исланд и Италија, сопругата Кели Шеј Смит ја одведе во градот...