Таг : Кил

Ракомет

Вардар пушти во продажба дополнителен број билети за дуелот со Кил

Влатко Зорба
Поради големиот интерес за натпреварот од ЕХФ Лигата на шампионите против тимот на Кил од денеска се пуштени во продажба дополнителен контингент на билети. –...