Таг : Костим за капење

Забава МАГАЗИН

Серена Вилијамс се сонча на Малдивите (ФОТО)

Елена Даскалова
Серена Вилијамс е на одмор на Малдивите и сето тоа го споделува со своите следбеници на Инстаграм. Она што сите можат да го забележат се...