Таг : крај на серија

Забава МАГАЗИН

Крај на серијата Вовед во анатомија?

Ѕвездата на популарната серија Вовед во анатомија, Гиакомо Гианиоти ги разгори гласините дека ѝ се ближи крајот на серијата. Актерот кој во серијата го играше...