Таг : Кралот лав

Забава МАГАЗИН

На Елтон Џон не му се допаѓа римејкот на „Кралот лав“

user2
Светски познатиот британски пејач и музичар Елтон Џон изјавил дека римејкот на „Кралот лав“ воопшто не му се допаѓа бидејќи саундтракот не одговарал на филмот....