Таг : Крис Џенер

Забава МАГАЗИН

Меган и Хари не сакаат да се дружат со Кардашијанс

Кристина Денесовска
Меган Маркл и принцот Хари ги исфрлиле Крис Џенер и кланот Кардашијан од А-листата на славни со кои сакаат да се дружат. Парот моментално бира...
Забава МАГАЗИН

Крис Џенер на Сторми и подари огромна куќа за играње

Кристина Денесовска
Крис Џенер на својата вника Сторми за Божик и подари куќа за играње доволно голема за во неа да застане возрасна личност, дури и повеќе....
Забава МАГАЗИН

Кортни Кардашијан останува без најважниот извор на приходи?

Кристина Денесовска
Со цел да ги измазнат несредените осноси главата на кланот Кардашијан-Џенер, Крис Џенер, одлучила дека треба да ги однесе своите ќерки на семеен викенд во...
Забава МАГАЗИН

Крис Џенер била продавачка на свеќи пред шоуто (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Пред да стане мајка-менаџерка на своите деца во шоуто „Keeping Up With The Kardashians“, Крис Џенер имала необична професија од која публиката останала вчудоневидена. На...