Таг : Крштевка

Забава МАГАЗИН

Бекамови ги крстија синот и ќерката

Кристина Денесовска
„Денеска сум многу горда бидејќи Харпер и Круз беа крстени пред нашите пријатели и семејство“, напишала Викторија Бекам под фотографиите. View this post on Instagram...
Забава МАГАЗИН

Бекамови за Божиќ ќе ги крштеваат синот и ќерката

Освен што ќе ги слават божикните празници, семејството Бекам се подготвува за крштевање на синот Круз Давид(14) и Харпер (8). На братот и сестрата куови...
Забава МАГАЗИН

Ким Кардашијан се крстела заедно со децата во Ерменија

user2
Ким Кардашијан Вест нема да го заборави искуството кое го имаше во Ерменија заедно со семејството. Таа сподели фотографии од нејзе и ќерка ѝ Норт...