Таг : Кутињо

Фудбал

Баерн ќе почека до крајот на сезоната да одлучи за Кутињо

Влатко Зорба
Германскиот шампион Баерн Минхен нема да брза да го привлече Филипе Кутињо, и покрај добрите впечатоци што ги остави уште од почетокот на сезоната. Бразилецот...