Таг : Летиција

Забава

Прекрасната Летиција го прифати предизвикот на Роналдо (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Шампионката во возење велосипед, Летиција Патерностер (20) сега е последна во низата спортисти што го прифати предизвикот на Кристијано Роналдо, кој во соработка со спонзорот...