Таг : ликови

Култура

Видео: Запознавање со Боки од „Зоки Поки“ – малиот актер Матео Матоски

Берта Китинска
Почнувајќи од 4 мај, во 20:15 часот на првата програма на МРТ, серијата ќе се емитува секој понеделник и четврток, со репризи наредниот ден и...
Забава МАГАЗИН

Постои ли поврзаност меѓу филмовите за Џокерот и за Харли Квин?

user2
Излезе првиот трејлер за самостојниот филм за Харли Квин, девојката на Џокерот, па она што многумина се запрашаа е дали овој филм и оној на...