Таг : Лил

Фудбал

ЛШ: Барса со пресврт го совлада Интер, Челзи со тешка победа против Лил

Влатко Зорба
Барселона успеа да направи пресврт и да го совлада Интер со 2:1 во натпревар од групата „Ф“ во Лигата на шампионите, одигран на „Камп Ноу“....