Таг : Лоди

Фудбал

Лоши вести од Мадрид: Фудбалер на Атлетико позитивен на коронавирус!

Атлетико Мадрид се враќа на тренинг викендов, па започнаа со редовни тестови. Сите беа негативни, освен Ренан Лоди. Репрезентативецот на Бразил е во карантин. Тој...