Таг : Манчестер

Фудбал

Ибрахимовиќ се двоуми – Милан или Манчестер?

Влатко Зорба
Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ, уште нема одлучено во кој клуб ќе ја продолжи кариерата, но главни фаворити за неговиот потпис се клубови за кој играше...