Таг : Медокс

Забава МАГАЗИН

Анџелина Џоли станала пилот поради својот син Медокс

Кристина Денесовска
Анџелина Џоли покрај сите приказни дека си занемарува децата, докаажа дека е пожрдтвувана мајка. За да го направи својот син Медокс горд, таа научила да...