Таг : Миленичиња

Миленици

Белград добива гробишта за миленичиња

Влатко Зорба
Заменик-градоначалникот на Белград, Горан Весиќ, објави дека главниот град „конечно ќе добие гробишта за миленичиња за прв пат во својата историја“, наведувајќи дека тоа може...
Забава МАГАЗИН

Џастин Бибер во „војна“ со ПЕТА

user2
Новопечениот брачен пар Бибер-Болдвин, предизвика силни реакции на потпредседателката на ПЕТА, Лиза Ланг, но Џастин не попушти и коментираше на социјалните мрежи. Причина за критиките...