Таг : милион фунти

Забава

Разводот Адел ја чинеше милиони фунти, но детали нема да открива

Stefanija Kuzmanovska
Пејачката Адел (31) побара од судот во Лос Анџелес деталите за разводот од милијардерот Сајмон Конески (45) да ги сочува во тајност. Според странските медиуми,...