Таг : мицов

Кошарка СПОРТ

Мицов не се плаши од коронавирусот: Што се сме прележале во Србија, ова е смешно

Додека Италија е во паника заради коронавирусот, српскиот кошаркарски интернационалец Владимир Мицов тврди дека кај него нема страв. „Имавме кратка пауза, така што во неделата...