Таг : моделка

Забава МАГАЗИН

„Викторијас Сикрет“ потпиша договор со првата “раскошна“ манекенка

user2
Конечно, за прв пат во својата историја, гигантот за долна облека „Викторијас Сикрет“ потпиша договор за модели со плус големина. Секој што го следи немилосрдниот...