Таг : Модерно семејство

Забава МАГАЗИН

Сите си играа со неа: Угина кучето од Модерно семејство

Угина ѕвездата од серијата Модерно семејство, францускиот булдог Стела, јавува People. Во серијата, нејзин сопственик беше Џеј Притчет, кој го отелотвори Ед Онил. Во реалниот...
Забава МАГАЗИН

Снимена последната епизода од „Модерно семејство“

Елена Даскалова
Официјално, снимена е последната епизода од „Модерно семејство“, најнаградуваната серија комедија, која цели 11 години е со нас. Единаесеттата сезона е и последна, а екипата...
Забава МАГАЗИН

Убавата актерка подготвена за драма

user2
Ариел Винтер која од 11 години беше дел од актерската екипа на серијата „Модерно семејство“, ги коментираше своите чувства по завршување на проектот и желбите...