Таг : Монт

МАКЕДОНИЈА

Сестрата на Камчев се повлекла од управителската функција во Монт пред две недели

Александар Тодески
Сестрата на Орце Камчев, Кристина Камчева-Стојческа пред две недели се повлекла од управителската функција во фирмата Монт, во која денеска инспектори ја проверуваа документацијата поврзано...
Политика

Орка Холдинг со демант за полициска акција во „Монт“, се работи за контрола од инспектори од МВР

Влатко Зорба
Најостро и со целосна одговорност ги демантираме денешните сенационалистички и неточни информации за полициска акција во фирмата „Монт“, која е дел од Орка Холдингот на...