Таг : најбогати уметници

МАГАЗИН

Ријана излезе на третото место на листата на најбогати уметници на „Сандеј тајмс“

Stefanija Kuzmanovska
Ријана го направи своето деби во „The Sunday Times Rich List“ со богатство проценето на 468 милиони фунти. Поп-sвездата, која сега живее во Лондон, е...