Таг : насловна страница

Забава МАГАЗИН

Кејти Холмс конечно отворено зборуваше за разводот од Том Круз

За Кејти Холмс се вели дека никогаш не изгледала подобро, а сега тоа уште еднаш го покажа и докажа позирајќи за насловната страница на магазинот...
Забава МАГАЗИН

Селена Гомез искрено за менталното здравје

Во најновиот број на магазинот WSJ насловна страница ја краси 27-годишната пејачка Селена Гомез. Во интервјуто таа зборува за своите успони и падови кои и...
Забава МАГАЗИН

Викторија Бекам на насловната страница на Харперс Базар

Модната дизајнерка Викторија Бекам ја краси насловната страница на модниот магазин Харперс Базар, а во таа прилика зборувала за својот изглед и за тоа колку...
МАГАЗИН Стил

Вог за прв пат во историјата нема да има насловна фотографија

Насловната страница на италијанскиот Вог, овој јануари е потполно поинаква од сите останати некогаш објавени. Љубителите на оваа модна библија ќе имаат прилика да уживаат...
Забава МАГАЗИН

Џонатан Ван Нес со историска насловна страница на магазинот Космополитен (ФОТО)

Елена Даскалова
Британското издание на популарниот магазин Космополитен ја објави насловната страница за јануари 2020, на која се појавува Џонатан Ван Нес, со нови патики и фустан...
Забава МАГАЗИН

Објавена култна фотографија од Памела Андерсон

За многумина Памела Андерсон е прв асоцијација на култниот магазин Плејбој. Русокосата актерка 14 пати се соблекла за насловната страција на магазинот, но една насловна...