Таг : навивачи на ливерпул

СПОРТ Фудбал

Наместо во Генк, навивачи на Ливерпул отишле во Гент и го пропуштиле натпреварот од ЛШ

Maja_Serafimova
Двајца навивачи на Ливерпул не успеаја да присуствуваат на гостувањето во Лигата на шампионите против Генк (4:1) поради сопствената грешка. Според пишувањата на белгиските медиуми,...