Таг : Никола Саздовски – Саздо

Хроника

Уапсен третообвинетиот за убиството на Никола Саздовски – Саздо

Влатко Зорба
Германската полиција го приведе Јетон Љужа кој е третообвинет напаѓач на Никола Саздовски – Саздо кој почина од повредите. Обвинетиот Љужа за кого полицијата распиша...