Таг : Њукасл

Фудбал

Поразот од Њукасл ја потврди кризата во Манчестер Јунајтед

Влатко Зорба
Најслабиот старт на Манчестер Јунајтед во Премиер лигата се претвори во вистинска криза, откако „црвените ѓаволи“ го загубија натпреварот од осмото коло против Њукасл со...