Таг : нова врска

Забава МАГАЗИН

Деми Ловато во изолација со новото момче

Деми Ловато повторно е во среќна врска, пишува Elle. Имено, како што рекол извор близок до пејачката за E!, Деми неколку недели е во врска...
Забава МАГАЗИН

Анџелина Џоли е во среќна врска со колешка

Како што пишува американскиот таблоид Woman’s Daу, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. https://www.instagram.com/p/B4koM8Kle2G/ – Иако таа...