Таг : обид

Хроника

Обид за силување кај фонтаната во Градскиот парк

Берта Китинска
Вчера во 14.13 часот во Полициската станица Центар, 23-годишна девојка од Скопје пријавила дека во близина на фонтаната во Градски парк, машко лице се обидело...