Таг : Оле Гунар Солскјер

СПОРТ Фудбал

Солскјер со коментар за сликата на Погба со Зидан: Тој сака да остане во Манчестер

Maja_Serafimova
Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер смета дека неделното дерби на Ливерпул е совршена можност неговите играчи да го надополнат впечатокот што го оставија...