Таг : Осло

Вести СВЕТ

Полицијата го уапси мажот кој прегази пешаци и бебиња близнаци во количка (ВИДЕО)

Maja_Serafimova
Вооружениот маж што во Осло украде амбулантно возило и влета во толпа луѓе, повредил три лица, од кои две се бебиња, соопштија норвешката полиција и...