Таг : ПЕТА

Забава МАГАЗИН

Џастин Бибер во „војна“ со ПЕТА

user2
Новопечениот брачен пар Бибер-Болдвин, предизвика силни реакции на потпредседателката на ПЕТА, Лиза Ланг, но Џастин не попушти и коментираше на социјалните мрежи. Причина за критиките...