Таг : Пинк

Забава МАГАЗИН

Пинк под дејство на алкохол ја потстрижи косата

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк. Во видеото кое го...
Забава МАГАЗИН

Пинк одлучи да напише писмо до себе си

Пејачката Пинк во септември минатата година го прослави својот 40 роденден, а цело ова време остана доследна до самата себе. Иако естетските зафати станаа скоро...
Забава МАГАЗИН

Пинк ќе донира 500.000 долари за пожарите во Австралија

Поп ѕвездата Пинк вети дека половина милион долари ќе ги донира на локалните пожарникари кои се борат со пожарите во Австралија. I am totally devastated...